Fuar Hakkında

 

ORTADOĞU TEKSTİL PAZARINA  AÇILIN !

Çukurova’nın en büyük hazır giyim, kumaş ve yan sanayi üretim firmaları Çukurova TEXPO’da bir araya geliyor. Kadın ve erkek giyim başta olmak üzere tekstil sektörünün tüm bileşenlerini tek çatı altında toplayan Fuar, Ortadoğu başta olmak üzere Türkiye- Cumhuriyetler'den ve Balkanlar'dan sektör profesyonellerini ağırlıyor. Son trend kıyafetlerin ve son teknoloji makinelerin görücüye çıktığı Fuar’a sizleri de bekliyoruz.

ÇUKUROVA TEXPO FUARI BİLGİLERİ

Tarih: 29 Ocak- 1 Şubat 2025
Konum: 
Adana - TÜRKİYE
Yer: TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN>>ZİYARET ETMENİZ İÇİN 5 NEDEN

ÇUKUROVA'NIN TEKSTİL ve HAZIR GİYİM SEKTÖRÜNDEKİ ÖNCÜ ROLÜ

Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay gibi illeri kapsayan Çukurova Bölgesi, Türkiye'nin,a tekstil ve hazır giyim ihracatında önemli bir rol oynuyor. Pamuk yetiştiriciliği için verimli topraklara ve elverişli koşullara sahip olan Çukurova Bölgesi, Türkiye'nin pamuk tarımı ve dolayısıyla da tekstil üretiminin en önemli merkezlerinden biri haline gelmiştir. Bölge istihdamına ve ekonomisine büyük katklı sağlayan tekstil sektörünün buluşmasına Adana'da ev sahipliği yapacak Çukurova TEXPO Fuarı, tekstil ve hazır giyim sektöründe potansiyel müşterilere erişmek isteyen firmalara olduğu kadar tekstil sektöründe yeni tedarikçiler ve yeni çözüm ortakları bulmak isteyen iş insanlarının da yeni bağlantılar kurabileceği bir platform sunuyor. 

 

FUAR ORGANİZASYONUNDA 45 YILLIK DENEYİM

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Adana Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü destekleri ve Adana Giyim Sanayicileri Derneği işbirliği ile hazırlanan Çukurova TEXPO, 4. Çukurova Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

ÇUKUROVA TEXPO FUARINA STANTLI KATILIM İÇİN TIKLAYIN